Hakkımızda

Biz Altuntaş Makina Sanayi Olarak 2003 yılından günümüze hizmet vermekteyiz. Sektörde daima yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermeyi kendimize misyon belirledik.
Müşterilerimiz ürünlerimizi kullanmaya başladığı anda onlar bizim için daha değerli oluyor, çünkü müşterilerimizden sürekli geri bildirimler alarak ürünlerimize ve AR-GE’ lerimize yön veriyoruz.
Her müşterimizin bize geri dönüşleri çok değerli. Biz, satış sonrasındada işimizin devam ettiğinin farkındayız. Ürünlerimizi tercih eden firmalarımız ticari faaliyetlerini sürdürdükleri sürece bizde bütün samimiyetimizle onların destekçisiyiz.
Samimi yaklaşımımızı, büyük küçük hiçbir işletmemizi ayırmadan aynı derecede tutuyoruz. Bakış açımız profesyonel ruhtadır ama heyecanımız ve samimiyetimiz sürekli amatör ruhtadır. Bilirsiniz ki amatör ruh sürekli heyecanlıdır ve samimidir bizde bunu kaybetmiyoruz.

Ürün çeşitliliğimiz oldukça geniş, Biz hem Köfte Formlama Makinaları hemde Kurabiye Formlama Makinaları üretiyoruz. Her iki sektördeki uzmanlığımız, ürün çeşitliliğimizi arttırıyor. Ayrıca ürünlerimizde farklılıklar yapmayı seviyoruz, örneğin köfte ürünlerinde çok farklı kalıplarımız var. Yani sıradan yuvarlak köfte de kalıp olarak kullanabilirsiniz, Eğer işletmenizde farklılık yapmayı istiyorsanız yıldız şeklindeki kalıbımızı da kullanabilirsiniz. Tabi yöresel lezzet haline gelmiş köftelerimizin kalıpları da ürünlerimizde mevcut.

Biz marka değeri oluşturmak ve kurumsal bütünlüğümüzü sağlamak için kaliteli üretim standartları neyi gerektiriyorsa her belgeyi her sertifikayı alıyoruz. Bu bizim kendi iç disiplinimiz haline geldi. Bu durumu tüm çalışanlarımız tüm mühendislerimiz benimsemiştir. AR-GE ’ler ve müşterilerimizin geri dönüşleri bu çerçevede değerlendirilmektedir.
Bizim işimiz tamamen bir ekip işi. Üretimi yapan çalışanlarımızdan, çizimleri yapan AR-GE çalışanlarımıza kadar, aynı ruha ve heyecana sahibiz. Bunu özellikle belirtmek istiyorum, işletmeler kendi misyon ve vizyonlarını tüm çalışma arkadaşlarına benimsetebilirse başarılı olur. Bizim başarımızın en büyük sebebide budur. Tüm ekibimiz bu ruhu benimsemiştir....
İbrahim ALTUNTAŞ
Genel Müdür