Hakkımızda

Altuntaş Makina Sanayi Olarak 2003 yılından beri Makina Sanayi sektöründe daima yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin geri dönüşleri ve görüşleri bizim için çok değerli. Bu geri dönüşlerle ürün geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarımızı yönetmekteyiz. Her bir ürünümüzü geliştirirken müşterilerimizin görüşlerini dikkate almakta ve onlara daha iyi bir kullanım tecrübesi sunmak için çalışmaktayız.
Altuntaş Makina Sanayi olarak, satış sonrasında da kullanıcılarımıza destek vermeye devam etmekteyiz. Ürünlerimizi tercih eden firmalarımız ticari faaliyetlerini sürdürdükleri sürece biz de bütün samimiyetimizle onların destekçisiyiz. Bakış açımız profesyonel olmasına rağmen amatör ruhumuzu kaybetmemeye özen göstermekteyiz. Amatör ruhun firmamıza sürekli heyecan kattığına ve samimiyetimizi korumamızı sağladığına inanmaktayız. Samimi yaklaşımımızı, büyük küçük hiçbir işletmemizi ayırmadan, satış öncesi ve sonrasında tüm işletmelerimize sağladığımız destekle yansıtmaktayız. 
Sektörde Dünya’nın tercih ettiği firma olmakla beraber ürünlerimizi pek çok ülkeye ihraç etmekteyiz. Başta Kosova (32), Almanya (20) olmak üzere otuz ülkeye makinalarımızı ulaştırmaktayız.  Satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz desteklerle çalıştığımız ülkelerin tekrar tekrar tercih ettiği firma olmayı sağlamış bulunmaktayız.
Oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahibiz. Sektördeki uzmanlığımızı ürün çeşitliliğimizi arttırmak için kullanmaktayız. Ürünlerimizi  sürekli  geliştirerek  farklılıklar  yapmayı önemsiyoruz. Örneğin köfte formlama makinalarımızda geleneksel köfte kalıplarını kullanabileceğiniz gibi işletmenizde farklılık yapmak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz değişik köfte formlama kalıpları da kullanmaktayız. Ürünlerizi kişisel hale getirmenize de imkan tanımayı tercih ediyoruz.
Marka değeri oluşturmak ve kurumsal bütünlüğümüzü sağlamak için kaliteli üretim standartlarını önemsiyoruz. Kaliteli üretim ve kullanıcı memnuniyetinin gerekliliklerini sağlayabilmek için tüm belge ve sertifikaları iç disiplinimiz gereği işletmemize katıyoruz. İşimiz tamamen bir ekip işi olduğundan üretim çalışanlarımız ve çizim yapan Ar-Ge çalışanlarımızdan, mühendislerimize kadar tüm ekibimiz kullanıcı geri dönüş ve yorumlarını kaliteli üretim standartları çerçevesinde değerlendirmektedir. Bir işletmenin kendi misyon ve vizyonunu çalışanlarına benimsetemediği sürece başarılı olamayacağına inanıyoruz. Altuntaş Makina Sanayi olarak başarımızı çalışanlarımızla bir aile gibi aynı ruhu ve heyecanı  paylaşmamıza borçluyuz.

İbrahim ALTUNTAŞ

Genel Müdür